1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Menajerimi Ara 18. Bölüm

Menajerimi Ara 18. Bölüm
0

Star tv ekranlarının sevilen dizisi Menajerimi Ara yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Menajerimi Ara 18. bölümü ile 27 Aralık Pazar akşamı Star TV ekranlarında yayınlanacak.

20 Aralık Pazar akşamı Menajerimi Ara 17. bölümü ile Star Tv ekranlarında yayınlandı. Menajerimi Ara dizisinin son bölümünde Dicle’nin Gülin’e babasıyla ilgili söylediği yalan başına dert olur. Yetkin Dikinciler’in ajansa gelmesi Dicle’yi zor durumda bırakır. Mayda’nın ipleri eline alması ajansta bütün huzuru kaçırır. Mayda’nın Erhan Yazıcıoğlu ısrarı Feris’i zor durumda bıraksa da sonunda Feris kazanır. Menajerimi Ara 17. bölümde neler oldu? Menajerimi Ara 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Menajerimi Ara 18. Bölüm Ön İzleme

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=cVWBJdz7Fqs”]

Menajerimi Ara 18. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=qDJUxEjxycI”]

Menajerimi Ara 17. Bölüm Özeti

Mayda’nın Erhan Yazıcıoğlu’nu Ego’ya gelmesini istemesi Ego Ajans menajerlerini zor durumda bırakır. Feris’in yapacağı hamleler her şeyi daha da karmaşıklaştırır. Çınar, oyuncusu Hayrettin’i magazincilerin dilinden kurtarmak için çeşitli yollar ararken bir yandan iş ve aşk arasında bir seçim yapmak zorundadır.

Barış ve Dicle arasında başlayan oyun iki taraf için de büyük gelişmelere sebep olur. Feris’in, Emir’i Dicle’nin temsil etmesini istemesi Emir’i de Dicle’yi de heyecanlandırır. Bu karar ise herkes için yeni bir dönemin başlangıcıdır.
Kıraç ve Serkan arasında geçmişin gizemli sır perdesi aralanırken bu durum Kıraç’ı büyük bir çıkmaza sokar. Mayda’nın Dicle’nin babası ile ilgili öğrendikleri ise merak konusudur.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap