1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 9. Bölüm

Gönül Dağı 9. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının iddalı dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Gönül Dağı 9. bölüm 19 Aralık Perşembe akşamı TRT1 ekranlarında yayınlanacak.

Gönül Dağı 8. bölüm, 12 aralık cumartesi akşamı TRT1 ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Yavuz Sepetçi ve Ege Aydın’ın yer aldığı dizi yayın hayatına başladığı ilk günden beri diziseverlerin sıkı takibi altında. Gönül Dağı 8. son bölümünde; Uçağın çalınması sadece Taner ve amcaoğullarını değil, tüm kasabayı derinden üzmüştür. Tüm kasabalı elbirliğiyle uçağı aramaya koyulurken herkesin aklında tek bir soru vardır: Uçağı kim çaldı? Gönül Dağı 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Gönül Dağı 8. bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 9. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=7z6-_zCHiBA”]

Gönül Dağı 9. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=kzWAfj9jSVQ”]

Gönül Dağı 8. Bölüm Özeti

Dilek’e henüz duygularını açamayan Taner, bu sefer kararlı bir şekilde aşkını ilan etmeye karar verir. Dilek’in buna cevabı ne olacaktır?

Veysel ile Cemile’nin evliliklerinde aldığı karar nedir? Asuman’ın Ramazan’a kendini affettirebilmek için yapacağı büyük sürpriz ne olacaktır? Ortadan kaybolan Sefer’in büyük sırrına şahit olan Zahide ne yapacaktır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir