1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Üç Kız Kardeş 11. Bölüm

Üç Kız Kardeş 11. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Üç Kız Kardeş yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Üç Kız Kardeş 11. Bölüm ile 3 Mayıs Salı akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisi Salı akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. 26 Nisan Salı akşamı yayınlanan Üç Kız Kardeş 10. bölümü reyting sıralamsında Total de 6,46 puan alarak 1. oldu. Üç Kız Kardeş dizisinin 10. bölümünde; Türkan ve Somer aşkının akıbeti, Türkan’ın iki dudağı arasındadır. Türkan’ın altınların bir kısmını bozdurup amcasına vermesi ve işlerin karışması neticesinde Rüçhan soluğu Kalender ailesinin yanında alır.

Üç Kız Kardeş 11. Bölüm Fragmanı

Üç Kız Kardeş 10. Bölüm Özeti

Türkan ve Somer, İzmir dönüşü yol kenarında Mine’nin arabasını terk edilmiş bir halde bulurlar. Sevgilisi için hayli endişelenen Somer, soluğu Mine’nin evinde alır. Türkan da onu yalnız bırakmak istememiş ve yanında gitmiştir. Oraya vardıklarında Mine’nin özel eşyalarını toplayarak, evi terk etmiş olduğunu fark ederler. Somer mektubu burada okur. Kahrolur… Türkan’ın bu evdeki varlığı, onu gerçeğe adım adım yaklaştıracak mıdır?

Öte yandan anne ve babalarının evlilik yıldönümü için sürpriz yapmaya hazırlanan Derya ve Dönüş, planlarına Somer ve Türkan’ı da dahil ederler. Yıldönümü kutlaması, dargınların barışması için de bir vesile olur. Ne var ki davetsiz bir misafir, her şeyi alt üst eder.

İlginizi Çekebilir
son-yaz-bolum-19

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir