1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Son Yaz 20. Bölüm

Son Yaz 20. Bölüm
0

FOX tv ekranlarının sevilen dizisi Son Yaz yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara geliyor. Son Yaz 20. Bölüm ile 28 Mayıs Cuma akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox TV’nin ilgiyle takip edilen yeni dizisi Son Yaz, 19. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Cuma akşamları ekrana gelen dizide bu akşam Soner ve Eray’ın arası, Eray’ın Naz’la ilgili yaptığı bir hamle ile iyice açıldı ve ortalık karıştı. Peki Son Yaz 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Son Yaz 20. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=1O6eqWBNnn8″]

Son Yaz 20. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Ns8xYenvavQ”]

Son Yaz 19. Bölüm Özeti

Doğum günü sonrasında kendisini Kara ailesinin bir parçası gibi hissetmeye başlayan Akgün, kabul edildiği ailenin kızı ile gizli gizli ilişki yaşamaktadır. Akgün Gökalp Taşkın bu durumu içine sindiremese de Selim’in yüzüne söylemesine bu defa Yağmur izin vermez. İlişkilerini kimseden izin almadan yaşayacaklardır. Her şeyin farkında olan Canan’ın Akgün’e tepkisi ise çok farklı olacaktır.

Selim de artık Canan’la yaşadıkları yeniden yakınlaşmaya bir isim koymak istemektedir. Canan’a hazırlayacağı sürpriz hiç beklemediği şekilde noktalanır.

Soner ve Eray’ın arası, Eray’ın Naz’la ilgili yapacağı bir hamle ile iyice açılır. Soner’i yatıştırmak hiç kolay olmayacaktır.

Akgün bir yandan Gökhan’a verdiği sözü tutmak için yarışa hazırlanırken bir yandan da taze sevgilisine bir ilk buluşma sürprizi hazırlamaya karar verir. Fakat Gökhan’ın Akgün için başka planları vardır. Selçuk Taşkın’ı takıntı haline getirmiş olan Gökhan gerekirse Selçuk Taşkın’ı öz oğlunun acısıyla sınamaya hazırdır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir