Arka Sokaklar 591. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümü ile Cuma akşamları ekranlara geliyor. Arka Sokaklar 591. Bölüm ile 28 Mayıs Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D’nin uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar bu akşam 590. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Aksiyon ve heyecan sahneleriyle ekrana gelecek olan yeni bölümde Ali covid-19’a yakalanıyor. Oksijen seviyesi istenilen seviyede olmadığı için hastanede kalması gerekmektedir.

Arka Sokaklar 591. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=imsiyyqyN5M”]

Arka Sokaklar 590. Bölüm Özeti

Ali ve Pınar arasındaki gerginlik devam etmektedir. Ali operasyonda yorulmaya, zorlanmaya başlar. Bir şeyim yok diye geçiştirir. Bahar ve Hakan’ın zoruyla acile gider ve pcr testide yaptırır. Test sonucu ne yazık ki pozitif çıkar.

Oksijen seviyesi istenilen seviyede olmadığı için hastanede kalması gerekmektedir. Hastalığını Pınar’ın duymasını istemez. Rıza’da kararına saygı gösterir. Ali ile temasta olan tüm ekip ve ailesine test yapılır. Zeliha covid-19 haberi yapar. Haberi yaparken de Ali’ye yer verir. Haberlerde Ali’yi gören Pınar deliye döner. Soluğu doğru hastanede alır. Ali’nin durumu ağırlaşır. Entübe edilmesi gerekmektedir.

Cemal, Selvi’nin yanında içtiği çaydan sonra bayılır. Selvi, Cemal’in baygın haldeki görüntülerini kaydeder. Ezgi büyük üzüntü içerisinde görüntüleri izler. Cemal, bu durumu Ezgi’ye ve ekibe açıklamaya çalışır.

İlginizi Çekebilir
Ariza-Bolum-9

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir