Son Yaz 22. Bölüm
0

FOX tv ekranlarının sevilen dizisi Son Yaz 2. sezon ile ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Son Yaz dizisinin yeni bölümlerinin başlayacağı tarih açıklandı. İlk sezonu ile Cuma akşamları ekrana gelen Son Yaz dizisi artık Cumartesi akşamları FOX TV ekranlarında olacak.

Sezon arası sona erdi ve FOX tv’nin sevilen dizisi Son Yaz yeni bölümleri ile ekranlara geri dönüyor. Son Yaz 22. Bölüm ile 18 Eylül cumartesi akşamı Fox tv ekranlarında yayınlanacak.

Başrollerini Alperen Duymaz, Ali Atay, Hafsanur Sancaktutan ve Birce Akalay’ın paylaştığı “Son Yaz”ın kadrosunda Arif Pişkin, Sezer Koç, Halil Babür, Yılmaz Bayraktar, Yasemin Yazıcı, Yunus Narin, Onur Bay, Yaprak Medine, Tayfun Sav, Ata Nedim Arman, Cengiz Okuyucu, İlda Özgürel ve Zuhal Gencer gibi birbirinden değerli isimler yer alıyor.

Son Yaz 22. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Son Yaz 2. Sezon Tanıtımı

Son Yaz 22. Bölüm Fragmanı

Son Yaz 22. Bölüm 2. Fragmanı

Son Yaz 22. Bölüm 4. Fragmanı

Son Yaz 21. Bölüm Özeti

Gökhan’ın, Selçuk Taşkın’ı kaçırma amacı farklıdır. Akgün ve babası ile yüzleşerek geçmişten gelen bir aile sırrını ifşa etmek istemektedir. Fakat planları, Akgün ve Selçuk Taşkın yüzleşemeden bozulur.

Selim ve Canan, Yağmur’un kaçırılması sonrası oturup ilişkileri üzerine konuşurlar. Selim Kara Çeşme’ye döndüğünden beri Kara ailesinin başına gelmeyen kalmamıştır. Canan, ilişkisi ile ilgili radikal kararlar almanın arefesindedir.

Yağmur ve Akgün bütün yaşananlarının ardından ilişkilerine bıraktıkları yerden devam etmenin hayalini kurarken önlerinde tek bir engel kalmıştır. Akgün’ün ağabeyi hala hayatta ve kayıptır. Akgün yaptıklarının hesabını ağabeyinden soracak mıdır? Yoksa Yağmur’u dinleyip peşini bırakacak mıdır?

Büyük gün yaklaşmaktadır. Selçuk Taşkın’ın Halil Sadi’ye karşı gizli tanıklık yapacağı mahkeme günü belli olmuştur. Fakat Selçuk Taşkın’ı Gökhan vasıtası ile susturamayan Halil Sadi, Selçuk Taşkın’ın mahkemeye çıkmaması için elinden geleni yapacaktır. Selçuk Taşkın, İstanbul’da mahkemeye çıkıp tanıklık yapabilecek midir?

İlginizi Çekebilir
son-yaz-bolum-3

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir