Yasak Elma 111. Bölüm
0

FOX tv ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma 5. Sezon ile ekranlara geri dönüyor. Heyecanla yeni bölümleri beklenen dizi Yasak Elma 111. Bölüm ile 13 Eylül Pazartesi akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yasak Elma, 110. bölümde sezon finali yapmıştı. Son bölümde Ender ve Yıldız, Hasan Ali’ye karşı güçlerini birleştirmişlerdi. Ancak Hasan Ali’de harekete geçmişti. Sevilen dizinin yeni sezon tarihi beklenirken, yeni bölüm fragmanı da geldi. da Ece, Berk Oktay ve Şevval Şam’ın başrollerini paylaştığı Yasak Elma’nın yeni sezon fragmanında diziye yeni katılan oyuncu Murat Aygen dikkat çekti.

Geçtiğimiz sezon Nesrin Cavadzade’nin ayrıldığı dizinin sezon finalinde ise Erdal Özyağcılar’ın hayat verdiği Hasan Ali karakteri de ölmüştü. Dizide yaşanan ayrılıkların ardından ise diziye Biran Damla Yılmaz ve Ece Dizdar gibi oyuncular transfer olmuştu. Son olarak Mucize Doktor’da başrol oynayan Murat Aygen dizinin oyuncu kadrosuna katıldı.

Yasak Elma 111. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma Son Bölümde Neler Oldu?

Ender ve Yıldız, Hasan Ali’nin açığını yakalamak için el ele verip planlar yaparken, Hasan Ali de boş durmaz. Ender, Kaya ile ilgili kararını verip harekete geçer. Hasan Ali, Yıldız ve Ender’in yüzleşmesi beklenmedik bir felaketle yarım kalır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir