1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Evlilik Hakkında Her Şey 24. Bölüm

Evlilik Hakkında Her Şey 24. Bölüm
0

Fox tv ekranlarının sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümleri ile Salı akşamları evlerinize konuk olmaya devam ediyor. Evlilik Hakkında Her Şey 24. Bölüm ile 22 Mart Salı akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Salı akşamlarının merak konusu olan Evlilik Hakkında Her Şey bölümleri Fox ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 23. bölümünde; Yıldırım’ın katili Haluk’a suçunu itiraf ettirip cezaevine gönderdikten sonra Azra, avukatlığı bırakıp, kafede kurabiye pişirmeye devam etmeye kararlıdır. Çolpan ise, Azra ile arasının iyice açılması pahasına da olsa onu tekrar işinin başına döndürmek için kolları sıvar. Fakat bunu başarabilmesi için Efe’nin yardımına ihtiyacı vardır.

Evlilik Hakkında Her Şey 24. Bölüm Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 23. Bölüm Özeti

Ülkenin en büyük holdinglerinden birini yöneten Ceyhun ve Yasemin Özdemirler çifti ise sürpriz bir taleple Azra ve Efe’nin karşısına çıkarlar. Basına sızmaması gereken bu gizli davada, Azra ve Efe, kendilerini bir anda davanın merkezinde bulurlar. Bu zorlu davada Bora ve Sanem’e de büyük görevler düşer.

Haluk’a tuzak kurdukları esnada gerçekleşen yakınlaşma Bora ve Sanem’i ilişkilerinin tanımını sorgulamaya iter. Zeynep’in duruşma tarihi yaklaştıkça karşı tarafla ipler iyice gerilir. Çolpan ise Zeynep’i içine zorla düşürüldüğü o cehennem hayatından kurtarmaya kararlıdır. Fakat beklenmedik bir şekilde duruşmasına birkaç saat kala Zeynep kaçırılır. Azra ise yeni davasını araştırırken, tehlikeli bir düğümün tam ortasına doğru ilerlediğinin farkında değildir.

İlginizi Çekebilir
son-yaz-bolum-7

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir