1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kalp Yarası 25. Bölüm

Kalp Yarası 25. Bölüm
0

ATV kanalının sevilen dizisi Kalp Yarası yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kalp Yarası 25. Bölüm ile 20 Aralık Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

qSevilen dizi Kalp Yarası yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. KAlp Yarası son bölümde Ferit, Mirza’nın söyledikleri üzerine onu dövüp, Ayşe’yi kaçırır. Bunun üzerine Ayşe’nin dedesi konağı basar. Azade ile Şahin arasında neler yaşanacak? Ayşe’nin tehlikede olduğunu duyan Ferit soluğu Şahin’in çiftliğinde alır. Ayşe’yi koruyabilmek için ortalığı ayağa kaldıran Ferit, Mirza ve Şahin engeline takılır.

Kalp Yarası 25. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kalp Yarası 25. Bölüm Fragmanı

Kalp Yarası 26. Bölüm Özeti

Ayşe’nin tehlikede olduğunu duyan Ferit soluğu Şahin’in çiftliğinde alır. Ayşe’yi koruyabilmek için ortalığı ayağa kaldıran Ferit, Mirza ve Şahin engeline takılır. Ayşe ise Ferit’in çekimine kapılmaktan kendini alıkoyamaz. Bu yakınlaşma Ferit ve Ayşe’yi hayatlarıyla ilgili önemli bir karar almaya iter.

Yaman ve Hande, Sancakzade Konağı’na girme planları yaparken Zümrüt’ün yaptığı bir hamle her şeyi değiştirir. Diğer tarafta Betül, Yaman’ı kaybetmemek için büyük bir savaş verir.

Hüseyin’in teklifiyle kuşkuya düşen Azade’yi zor bir süreç beklemektedir. Hüseyin’in ise eline geçen kozla durmaya niyeti yoktur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir