1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 34. Bölüm

Gönül Dağı 34. Bölüm
1

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Gönül Dağı 34. Bölüm ile 2 Ekim Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Ekranların sevilen dizisi Gönül Dağı dün akşam yayınlanan 33. bölümü ile #NeredesinSen etiketi ile sosyal medyayı yine salladı. Gönül Dağı son bölümünde; Ramazan’ın Asuman’ı kaçırması kasabada işlerin karışmasına neden olmuştur. Taner ve Veysel bir yandan bu durumu toparlamak için çabalarken öbür yandan Münir’in duymaması için uğraşırlar.

Gönül Dağı 34. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 34. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 34. Bölüm 2. Fragmanı

Gönül Dağı 34. Bölüm Ön İzleme

Gönül Dağı 33. Bölüm Özeti

Ramazan’ın Asuman’ı kaçırması kasabada işlerin karışmasına neden olmuştur. Taner ve Veysel bir yandan bu durumu toparlamak için çabalarken öbür yandan Münir’in duymaması için uğraşırlar. Ancak Münir her şeyi öğrenir ve işler iyice çıkmaza girer. Bu karışıklıkta Asuman ve Ramazan’ın alacağı karar ne olacaktır?

Kasabada kalma kararının ardından Dilek ve Taner’in alacağı karar ne olacaktır? Ailesiyle ilgili gerçeklerin izinde ilerleyen Kenan, amacına ulaşabilecek midir?

Minibüs ihalesinin zamanı gelmiştir. Sefer ihaleyi almak için hazırlık yapar fakat bu defa karşısında dişli bir rakip vardır. Sefer ihaleyi alabilecek midir?

İlginizi Çekebilir
baraj-bolum-39

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Bir dizi nasıl bu kadar mükemmel olabilir 👏👏

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir