1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Baraj 5. Bölüm

Baraj 5. Bölüm
0

Fox tv’nin sevilen dizisi Baraj 5. Bölüm ile devam ediyor. Dizinin yeni bölümü 15 Eylül Salı akşamı saat 20:00’de Fox tv ekranlarında olacak.

Baraj’ın son bölümünde; Nehir’in Tarık’a her geçen gün yakınlaşmasına tanık olmak zorunda kalan Nazım, Tarık’tan nasıl kurtulabileceğini bulmaya çalışıyor. Nazım bildiği Tarık’tan beklediği ilgiyi göremeyen Nehir, Zerrin’in hastalığını da öğrenince İstanbul’a dönmek istedi. Salı akşamları izleyiciyle buluşan Baraj dizisi yeni bölümüyle 15 Eylül Salı akşamı ekranlarda olacak.

Baraj 5. Bölüm Fragmanı

Baraj 5. Bölüm 2. Fragmanı

Baraj . Bölümde Neler Oldu?

Nazım bildiği Tarık’tan beklediği ilgiyi göremeyen Nehir, Zerrin’in hastalığını da öğrenince İstanbul’a dönmek ister. Tarık’ın tehdidinden sonra Nehir’i ondan olabildiğince uzak tutmak isteyen Nazım ise bu isteği üzgün bir şekilde kabul eder. Ama Tarık’ın barajda geçirdiği bir kaza sakatlanmasına sebep olunca Nehir onu yalnız bırakmak istemez.

Nehir’in Tarık’a her geçen gün yakınlaşmasına tanık olmak zorunda kalan Nazım, Tarık’tan nasıl kurtulabileceğini bulmaya çalışır. Fakat bütün bu karmaşa içinde barajdaki bir kişi Nazım-Tarık yalanını öğrenir. Artık Nazım bu yalanı Nehir’den daha ne kadar saklayabilecektir?

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap