Menajerimi Ara 13. Bölüm
0

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Menajerimi Ara yeni bölümü ile devam ediyor. Menajerimi Ara 13. Bölüm ile 15 Kasım Pazar akşamı Star Tv ekranlarında yayınlanacak.

Dün akşam ekranlara gelen Menajerimi Ara dizisinin son bölümünde, Barış’ın, Emir ve Dicle’nin arasında yaşananlara şahit olmasıyla işler karmaşıklaşıyor. Barış’ın Beren’den ayrılıp Dicle’ye kendini affettirmeye çalıştırırken, Kıraç’ın da Dicle’ye bir adım daha attığı bölümde işler iyice karıştı. Barış’ın Dicle’ye kendini affettirmek için uğraşmaya başlaması yeni bölüm için şimdiden merak konusu oldu. Menajerimi Ara 13. Bölüm’de İrem Derici diziye ikinci kez konuk oyuncu olarak katılacak.

Menajerimi Ara 13. Bölüm Fragmanı

Menajerimi Ara 13. Bölüm Ön İzleme

Menajerimi Ara 12. Bölümde Neler Oldu?

Geçmişten gelen sürpriz misafir Serkan Tahtacı’nın dönüşü ajansta büyük bir etki yaratır. Ego ajans menajerleri, oyuncu Pınar Deniz’i ajansa kazandırmak için zorlu bir mücadelenin içine girerler. Ancak menajerlerin yapacakları hamleler, yollarının ünlü bir sanatçı ile kesiştiği bu zorlu mücadeleyi büyük bir çıkmaza sürükleyecektir. Barış, Beren’den ayrılıp, Dicle için büyük bir adım atmaya karar verir. Bu durum Beren’i bir sonraki hamlesi için harekete geçirirken, Barış’ın Emir ve Dicle arasında yaşananlara şahit olması her şeyi daha karmaşık bir hale getirir. Kıraç, Dicle’nin sakladığı gerçeği öğrenirken, Ego ajans menajerleri kendilerini bekleyen büyük tehlikenin henüz farkında değildir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir