Çocukluk 6. Bölüm
0

Fox ekranlarının sevilen yeni dizisi Çocukluk yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Çocukluk 6. bölüm ile 13 Kasım Cuma akşamı Fox tv’de yayınlanacak.

Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Beren Gökyıldız, Burcu Özberk’in yer aldığı Çocukluk dizisi dün akşam 5. bölümü ile ekranlara geldi. Çocukluk dizisinin son bölümünde; Mahir ve Ayşegül iyi bir takım olurlar. Mahir ve Gülay yıllar sonra yüz yüze gelmişlerdir. Bu yüzleşmenin ardından ikisinin de derinlere gömdüğü eski yaraları açılır. İzleyiciler Çocukluk dizisinin yeni bölümünde neler olacağını merak ediyor.

Çocukluk 6. Bölüm Fragmanı

Çocukluk 5. Bölümde Neler Oldu?

Mahir geçmişteki acılarından kaçmak için ise kendini Dodo’ya yeni bir aile bulmaya verir. Mahir’deki tuhaflığı fark eden Ayşegül, Mahir’in ona açılması için uğraşır. Nene ise Mahir ile Gülay’ın arasındaki ilişkiyi merak eden Mavi’ye yardım edebilmek için Gülay’ın yanında işe girer. Bu sırada Mavi de anne özlemi çeken Zeynep’e kendince yardım etmek için bir takım dolaplar çevirir. Hayata şanssız başlamış genç bir kız olan Nene, yıllarını Ali Kaan Umut Evi’nde geçirdikten sonra değer verileceğini, sevileceğini umarak çıktığı yuvaya, büyük hüsrana uğrayarak geri döner. Sırf biraz sevgi görebilmek için yanlış yollara saptığından ise henüz kimsenin haberi yoktur. Mahir ise bir yandan çocuklara kol kanat gererken, bir yandan da kendi geçmişinin ruhunda açtığı yaraları sarmaya çalışmaktadır. Onun gizemli geçmişiyle ilk olarak yuvadaki en beklenmedik kişi yüzleşecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir