Survivor 2023 Ne Zaman Başlıyor? İlk Yarışmacı Belli Oldu!
0

Yayınlandığı döneme damga vuran yarışma programı Survivor 2023 için geri sayım devam ediyor. TV8 ekranlarındaki Master Chef yarışmasının bitimi ile yayınlanmaya başlayan Survivor için beklenen gittikçe yaklaşırken, Acun Ilıcalı Survivor 2023 yarışmasının ilk yarışmacısını açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde yeni sezon tanıtımını yapan Ilıcalı, ‘Ada yaşamı ya da performansın dışında aklın da ön planda olduğu yeni bir Survivor geliyor. ‘Yaşım var, hafif kilom var, çok yüzemem, çok koşamam’ demeyin belki de pratik zekanız size oyunları kazandıracak’ ifadelerini kullanmıştı.

2006’dan beri her yıl ekranlarda izleyici karşısan çıkan Survivor 2023 yeni sezonda yepyeni bir formatla geri dönüyor. Yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın üstlendiği yarışmanın ilk tanıtımı yayınlanırken yeni sezonda Survivor’da yer alacak kişiler için Ilıcalı’dan ilk açıklama geldi. Survivor’da bu sezonda “akıl oyunları” olacak. Acun Ilıcalı’nın yeni sezon formatını ‘Survivor 2023 All Star-Fenomenler’ olarak açıklaması ise damga vurdu. Yapılan açıklama sonrasında kadroda kimlerin olduğu merak edilirken sosyal medyada sürpriz isimler yayıldı. Aralarında TikTok fenomenlerinin de olduğu yarışmacılar zorlu mücadele için Ocak ayında Dominik’e gitmesi bekleniyor.

Berdan Mardini İlk Survivor Yarışmacısı Oldu!

Survivor’ın 2023 yılındaki yeni sezonunda yarışacak ilk isim Berdan Mardini oldu. Acun Ilıcalı Instagram üzerinden sanatçıya başarılar diledi.

44 yaşındaki Berdan Mardini, uzun zamandır düzenli spor yaparak sağlıklı besleniyordu. Instagram hesabını aktif olarak kullanan şarkıcı, o anları da sık sık takipçilerinin beğenisine sunuyordu. Ünlü şarkıcının Survivor’a gideceğini öğrenen sosyal medya kullanıcıları, “Bu kadar sık spor yapmanın nedeni belli oldu” yorumu yaptı.

Ümit Erdim Survivor Yarışmacısı Oldu!

Acun Ilıcalı, Survivor 2023’te yer alacak ikinci ismi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Ilıcalı yaptığı paylaşımda, ‘Sevgili Ümit Erdim Survivor 2023 kadrosuna dahil oldu. Başarılar dilerim’ ifadesini kullandı.

Murat Eken Survivor Yarışmacısı Oldu!

42 yaşındaki sevilen oyuncu Murat Eken Survivor kadrosuna dahil oldu. Acun Ilıcalı’nın sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, “Sevgili Murat Eken Survivor 2023 kadrosuna dahil oldu, başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

Yusuf Güney Survivor Yarışmacısı Oldu!

38 yaşındaki sevilen sanatçı Yusuf Güney Survivor 2023 kadrısuna katıldı. Acun Ilıcalı, “Sevgili Yusuf Güney Survivor 2023 kadrosuna dahil oldu, başarılar dilerim.” duyurusu yaptı. 

İlginizi Çekebilir
Elkizi-Bolum-5

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir