1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 46. Bölüm

Masumlar Apartmanı 46. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Masumlar Apartmanı 46. Bölüm ile 9 Kasım Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinin bu hafta 45. bölümü ile yayınlandı. Masumlar Apartmanı dizisinin 45. bölümünde; Gülben Manolya Psikiyatri Merkezi’ne adım atar. Dizinin finalinde Safiye, Gülben’in yeni evinde fenalaştı. Masumlar Apartmanı 46. Bölüm fragmanı bölüm ardından yayınlandı.

Masumlar Apartmanı 46. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 46. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 46. Bölüm 2. Fragmanı

Masumlar Apartmanı 45. Bölüm Özeti

Yaşananlar herkesi derinden sarsar. Safiye’yi, içine düştüğü derin karanlıktan Naci bile çıkaramaz. Safiye’ye nasıl yardım edeceğinin derdindeyken Tomris’in getirdiği
bir haber Naci’yi bambaşka bir çıkmaza sürükler.

Han, her zamanki gibi “kontrol edebileceği” sorunlarla uğraşmaya yönelir ve Rüya’yı üvey babasından korumak için kendi yöntemlerini devreye sokar. Safiye’nin krizine şahit olan Şennur sonunda Esat’a rest çeker. Gülben, içinde bulunduğu çıkmazdan kurtulmak için uzun zamandır cesaret edemediği o adımı atar. İyileşmek için psikiyatriste gitme vakti gelmiştir. Gülben’le ailesi arasında kalan Esat ise beklenmedik bir karar vermek zorunda kalır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir