1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Virgin River 2. Sezon Onayını Aldı

Virgin River 2. Sezon Onayını Aldı
0

Sarah Dugdale, Netflix’in ikinci sezon onayı alan romantik dizisi Virgin River‘ın kadrosuna katıldı. Oyuncu, ikinci sezonda Alexandra Breckenridge’in karşısında düzenli bir karakterle yer alacak. Ayrıca, ilk sezonda konuk oyuncu olarak yer alan Grayson Gurnsey, Robyn Carr’ın çok satan kitaplarına dayanan dizinin yeni sezonunda ana kadroda yer alacak.

Çağdaş romantizm hikayesi, hemşire Melinda Monroe’nun (Breckenridge) uzak Kaliforniya kasabası Virgin River’a taşınması etrafında yoğunlaşıyor. Yeni bir başlangıç ​​yapmak isteyen Monroe, küçük kasaba yaşamının beklendiği kadar basit olmadığını ve Virgin River’ı gerçekten evi haline getirmeden önce kendini iyileştirmeyi öğrenmesi gerektiğini keşfediyor. Martin Henderson, Tim Matheson, Annette O’Toole, Lauren Hammersley, Jenny Cooper, Colin Lawrence ve Daniel Gillies de dizide rol alıyor.

Dugdale, ebeveynleri tarafından, istemeyerek Virgin Rİver’a sürüklenen Lizzie’yi canlandıracak. Lizzie, ailesiyle sorunlar yaşayan, başka hedefleri olan, sorunlu bir karakter olarak adlandırılıyor. Gurnsey ise Jack’in (Henderson) sahip olduğu yerel tavernada çalışan, ebeveynlerinin kaybından sonra büyükannesiyle birlikte yaşayan, sıradan bir genç olan Ricky’yi canlandırıyor.

Dugdale daha önce Boyd Holbrook ve Michael C. Hall’ın karşısında yer aldığı The Shadow Of The Moon’da yer aldı ve bir sonraki film için Netflix yapımcılarıyla yeni bir anlaşma imzaladı. Son işleri arasında The Bad Seed, The College Admissions Scandal, Death Of A Cheerleader ve Mystery 101 yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir