1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 39. Bölüm

Masumlar Apartmanı 39. Bölüm
0

Salı akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Masumlar Apartmanı 39. Bölüm ile 21 Eylül Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı 38. bölüm ile ekranlara yeniden merhaba dedi. Masumlar Apartmanı 1. sezonu oldukça hüzünlü bir şekilde bitmişti. İnci’in ölümü ile yıkılan Han akıl sağlığını kaybederek hastaneye yatmıştı. Yeni sezonda Han’ın hayatında yeni kapıların açılacağının sinyalleri seyirciye verildi. Peki Masumlar Apartmanı 39. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Masumlar Apartmanı 39. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 39. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 38. Bölüm Özeti

İnci’nin ölümünün ardından geçen zamanda kimsenin hayatın yeni zorluklarıyla mücadele edecek hali kalmamıştır. Memduh ve Ege birbirlerine ve apartmandakilere destek olmaya çalışırken, Han’ın hastaneden çıktıktan sonra kendini eski hayatına tamamen kapatması Safiye başta olmak üzere herkesi etkiler. Artık evdeki sorunlar içinden çıkılmaz bir hal almıştır.

Han’ın durumu, Naci’nin hastalığı Safiye’nin takıntılarını çok daha ileri bir safhaya taşır. Gülben, her zamanki gibi ailesinin yanında olmak için kendi mutluluğundan vazgeçer. Hikmet ise ilerleyen hastalığının etkilerini yaşarken unutkanlığı sebebiyle herkese zor anlar yaşatmaya devam eder. Sonunda bu duruma dayanamayan Neriman ipleri eline alır ve bir adım atar. Ancak apartmana gelen beklenmedik bir misafir işin seyrini değiştirecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir