1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yargı 5. Bölüm

Yargı 5. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının esrarengiz dizisi Yargı yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Yargı 5. Bölüm ile 17 Ekim Pazar akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı dizisi “Yargı” dün akşam 4. bölümü ile ekrana geldi. Dizide bu hafta Ilgaz ve Ceylin, göze aldıkları bütün zor seçimlerinin bedelini ödemek üzeredirler. Gerçeğe ulaşmaya çalışmak onları zamanla yakınlaştırırken, aileleriyle aralarında duvarların yükselmesine sebep olur. Çınar ile Ilgaz arasında soğuk rüzgarlar esiyor! Olaylar gittikçe karışır. Diğer taraftan Çınar ve Ilgaz arasında eskiye dayanan sorunlar ortaya çıkar. Yargı 5. Bölüm ile 17 Ekim Pazar akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yargı 5. Bölüm Fragmanı

Yargı 5. Bölüm 2. Fragmanı

Yargı 4. Bölüm Özeti

Zafer’in sorgusuna şahit olan Ceylin, İnci’yle ilgili kaldıramayacağı gerçeklerle karşı karşıya kalır. Bunun üzerine bir de Zafer’in geçmişte yaptıklarının sonucu şüpheliler listesine girmesi Ceylin’i adeta yıkar. Babasından yana sınanma vakti Ceylin’dedir, ikisi arasında büyük bir sorgulama yaşanacaktır.

Ilgaz da Ceylin gibi, babasının ve kardeşinin sırlarla dolu hayatlarını çözmeye ve gerçeği öğrenmeye çalışmaktadır. Ancak bu sefer Çınar’la ilgili yapması gereken çok önemli bir seçim vardır.

Üstelik bu seçim, Ceylin’le ikisini katilin kim olduğu gerçeğine götüren yolda keskin bir ayırıma götürecektir. İkisi de kendi planlarını uygularken bir yandan birbirlerine karşı yeni yeni yeşertmeye çalıştıkları güven duygusu tekrar sınanacaktır.

Ilgaz ve Ceylin, göze aldıkları bütün zor seçimlerinin bedelini ödemek üzeredirler. Gerçeğe ulaşmaya çalışmak onları zamanla yakınlaştırırken, aileleriyle aralarında duvarların yükselmesine sebep olur. Acaba bu duvarların karşısında yıkılmadan ayakta kalabilecekler midir?

İlginizi Çekebilir
Babil-bolum-16

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir