1. Anasayfa
  2. Dizi Oyuncuları

Jeffrey Dean Morgan The Boys Dizisine Katıldı

Jeffrey Dean Morgan The Boys Dizisine Katıldı
0

Negan karakteri ile The Walking Dead dizisinde oldukça beğenilen bir performans sergileyen Jeffrey Dean Morgan, The Boys dizisinin 4. sezon oyuncu kadrosuna katıldı. Başarılı oyuncu daha önce Supernatural dizisinde de başarılı bir performans sergilemişti.

Amazon kanalının 4. sezon için onay verdiği The Boys dizisi oyuncu ekibinide yeni oyuncular ile güçlendiriyor. Daha önce Supernatural dizisinde John Winchester, son olarakta The Walking Dead dizisinde Negan karakterinde rol alan Jeffrey Dean Morgan yeni sezonda The Boys dizisinde yer alacak. Jeffrey Dean Morgan’ın oynayacağı karakterle ilgili detaylar ise gizli şimdilik tutuluyor.

Garth Ennis ve Darick Robertson’ın aynı isimli çizgi romanından uyarlanan süper kahraman dizisi The Boys, 2019 yılında Amazon Prime Video üzerinden çıkışını yapmıştı. Bildiğimiz süper kahraman filmlerinin aksine bu tarz karakterlerin ‘kötü’ olmasını ve bu kahramanlara karşı savaşan bir ekibi konu edinen yapım, çıktığı günden itibaren dünyada hakkında en çok konuşulan yapımlardan biri haline gelmişti.

Temmuz ayında üçüncü sezonunu tamamlayan The Boys’un, heyecanla beklenen dördüncü sezonunun çekimleri ise geçtiğimiz günlerde başlamıştı. Jeffrey Dean Morgan, şu anda 11. ve son sezonunu yayınlayan AMC’nin The Walking Dead dizisinde

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir