Kuzey Yıldızı Çekimleri Tekrar Başladı
0

Show TV’nin 2019-2020 sezonunda ekrana getirdiği Kuzey Yıldızı dizisi büyük bir başarı kazandı. Çekimleri Ordu’da yapılan dizi koronavirüs pandemisi nedeniyle yaklaşık 2 ay kadar ara verdi. Koronavirüs pandemisi hala devam ediyor ama sette çalışmalar başladı. Yavaş yavaş dizilerin sette çalışmalara başlaması izleyicileri de çok mutlu ediyor.

Show TV’nin severek izlenen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk çekimlerine yeniden başlanması izleyicileri de bir hayli mutlu etti. Geçtiğimiz hafta dizinin yönetmeni Ersoy Güler, ilk tüyoyu instagram hesabından “Nerede kalmıştık?” diyerek vermişti.

Çok yakında yeni bölümleriyle ekrana gelecek dizinin setinden gelen kareler büyük beğeni topladı. Uzun bir aradan sonra yeni bölümleriyle sevenlerine yeniden merhaba diyecek dizinin çekimleri sırasında oyuncuların keyifli halleri gözlerden kaçmadı.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ersoy Güler’in oturduğu Kuzey Yıldızı-İlk Aşk’ın başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken, dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi birçok başarılı isim de rol alıyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir