1. Anasayfa
  2. Bölüm İncelemeleri

The Messengers 1. Sezon 1. Bölüm İnceleme

The Messengers 1. Sezon 1. Bölüm İnceleme
0

Kısaca The Messengers 1. sezon 1. bölümü özetleyecek olursak;

[wpspoiler name=”Spoiler İçerebilir!” ]

Uzaydan Düşen Cisim!

Uzaydan veya başka biryerden hızla dünyaya hareket eden bir cisim. Ne olduğu belli değil! Hızla yaklaşmaktadır.

Birbirini Tanımayan İnsanlar!

Birbirini tanımayan insanlardan oluşan bir grup. Cisim hızla dünyaya yaklaşmaktadır ve sadece bu insanları hedef almaktadır.

Cisim Dünyaya İndi!

Hızla New Mexico‘ya düşen cisim, orayı özellikle seçmişti. Çünkü ilk nükleer bomba orada patlaşmıştı. Cisim dünyaya yalnız gelmedi. Yanında bir de misafiri vardı. Ayrıca cisim sadece belirli insanları etkiledi. Ve o insanlarda birer çift de melek kanadı ortaya çıktı.

Cisimle Gelen Şeytan mı?

Cisimle birlikte dünyaya gelen kişi insan kılığına girmiş şeytan mı? Neden olmasın? Onun adı Lucifer! Ve herşey yeni başlıyor..
[/wpspoiler]

The Messengers Eleştiri: Öncelikle uzun süredir beklediğim dizilerden biriydi. Sonuçta The CW kanalı bu işte usta ve Arrow, The Flash gibi dizilere sahip. İlk bölümü izlerken sorunum şu oldu; “Bir türlü olayları birleştiremedim.”.

Dizinin başından son birkaç dakikaya kadar olayları birleştirmekte zorlanıyor insan. Oradan oraya atlıyordu olaylar. Yine de birşey söylemek için erken. Biraz beklemek lazım. Bir de sonu umutları artırıyordu. Lucifer olayı. Bakalım görelim. Yine de beklentilerimin altında kaldı olaylar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir