1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

The Sinner 4. Sezon Onayını Aldı

The Sinner 4. Sezon Onayını Aldı
0

İlk üç sezonu yayınlanan ve büyük beğeni toplayan polisiye dizi The Sinner, dördüncü sezon onayını aldı. USA Network duyuruyu yaptı ve Dedektif Ambrose’un hikayesinin devam edeceğini açıkladı. 4. sezonda da Bill Pulman, Dedektif Harry Ambrose rolünü canlandıracak. Derek Simonds da showrunner ve yürütücü yapımcı olarak projede tekrar yer alacak.

UCP’den gelen sezon dört, yıl arası vermeden 2021’de yayınlanacak. USA Network ve SYFY’nin başkanı Chris McCumber yaptığı açıklamada, “The Sinner, polisiye tarza getirdiği bakışla fark yarattı ve izleyicileri yakalamayı başardı. Dördüncü sezonda izleyicimizi ilgi çekici, tamamen yeni bir gizemle birlikte, Bill Pullman’ın sevgili Dedektif Ambrose karakterinin ruhunu daha da derinleştirmesini izlemek için heyecan duyuyoruz.” dedi.

Jessica Biel, Michelle Purple ve Charlie Gogolak dizinin baş yapımcıları. Biel, şovun ilk sezonunda rol alırken, mart ayında final yapan son sezonda Matt Bomer’ı dedektif Ambrose’a yardım için bekleyen bir baba olarak izlemiştik. TV kariyeri yükselişte olan Carrie Coon da bir sezon The Sinner’da rol alan oyuncular arasına katılmıştı.

“The Sinner”ın ilk sezonu, 2017’nin bir numaralı yeni kablo serisiydi ve Biel, Emmy adaylığı ve iki Altın Küre adaylığı kazandı. İkinci sezon, Pullman için bir SAG adaylığı ve Carrie Coon için bir Critic Choice adaylığı getirdi. Pandemi nedeniyle takvimsel bir değişiklik olmazsa, The Sinner’ın dördüncü sezonunu önümüzdeki yılın yaz aylarında izlemeyi umuyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir