1. Anasayfa
  2. Video Galeri

The Rain 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

The Rain 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı
HyperFocal: 0
1

Netflix’in Danimarka yapımı ilk dizisi The Rain 2. sezon fragmanını izleyici karşısına çıkardı.

Başrollerinde Alba August, Lucas Lynggaard Tønnesen ve Mikkel Boe Følsgaard’ı buluşturan “The Rain” ilk sezonunda, yağmurla taşınan bir virüsle alt üst olan İskandinavya’da geçmiş; sığınakta hayatta kalmayı başaran iki kardeşin maceralarını işlemişti.

Jannik Tai Mosholt, Esben Toft Jacobsen ve Christian Potalivo’nun yarattığı dizinin ikinci sezonunda Simone liderliğinde kurtulan grup üyelerinin karantina bölgesine geri dönüşlerini izleyeceğiz. Martin yaralanırken Rasmus son derece bulaşıcı bir virüs taşıyacak. Apollon ise Rasmus’u yakalamak için grubun peşinden ayrılmayacak. Bu esnada bilim insanları, virüse karşı tedavi geliştirmek için gizli bir üsse sığınacaklar ve grupta fikir ayrılıkları başlayacak. Virüs giderek daha tehlikeli bir hal alırken kimin dost ya da düşman olduğunun anlaşılmadığı bu evrende, grup üyeleri arasındaki dayanışma ve sadakat en üst seviyeye çıkacak.

“The Rain”in ilk sezon oyuncu kadrosunda Lars Simonsen, Iben Hjejle, Angela Bundalovic, Sonny Lindberg, Jessica Dinnage, Lukas Løkken ve Johannes Kuhnke gibi isimler rol aldı.

“The Rain”in 2. sezonu 17 Mayıs’ta Netflix‘te prömiyer yapacak.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir