Evlilik Hakkında Her Şey 1. Bölüm
0

FOX tv ekranların yeni bir dizi başlıyor. BBC yapımı, “The Split” dizisinin uyarlaması olarak ekrana gelecek “Evlilik Hakkında Her Şey” dizisi ilk bölümü ile 21 Eylül Salı akşamı FOX tv ekranlarında yayınlanacak.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi yeni sezonda Fox Tv’de izleyicisinin karşısına çıkacak. Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu, senaryosunu Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ’un uyarladığı, MF Yapım imzalı FOX’un yeni dizisi Evlilik Hakkında Her Şey’in ilk tanıtımı yayınlandı.

Evlilik Hakkında Her Şey 1. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Evlilik Hakkında Her Şey 1. Bölüm Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 1. Bölüm 2. Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey Dizi Konusu

Cevher ailesine mensup birbirinden çok farklı dört kadının ortak geçmişlerine olan tepkileri ve farklılıkları işlenecek. Bir evliliğin bütün aşamalarını bu dört kadın kahramanımız üzerinden göreceğimiz dizide; Çolpan boşanmış, Azra uzun yıllardır evli, Güneş evlilik arifesinde ve Sanem ise evlilik kavramını tümüyle reddetmektedir. Müvekkillerin hikayelerinin de dahil olmasıyla “Evlilik Hakkında Her Şey”; aile, aşk, sadakat ve boşanma hukukunun kirli düzenini gözler önüne sermekten çekinmeyecek hikayeleriyle ekrana gelecek.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizi Oyuncuları

Dizinin oyuncu kadrosunda; Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Fırat Altunmeşe, Tülin Ece, Bertan Asllani, Cevdet Arıcılar, Esma Yılmaz, Rüzgar Doruk Özmü, Emine Ada Sezer, Mila Kasarcı ve Erdal Küçükkömürcü ve Sumru Yavrucuk gibi birbirinden başarılı isimler yer aşıyor.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizi Ne Zaman Başlıyor?

FOX Tv ekranlarının yeni dizisi Evlilik Hakkında Her Şey 1. Bölüm ile 21 Eylül Salı akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir