1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Camdaki Kız 12. Bölüm

Camdaki Kız 12. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Camdaki Kız yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Camdaki Kız 12. Bölüm ile 23 Eylül Perşembe akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D’nin sevilen dizisi Camdaki Kız son bölümü ile ekranlara geldi. Nalan yeni hayatına alışmaya çalışırken Koroğlu ailesi de yeni olaylarla sarsılır. Muzo ise çoktan evden ayrılmanın kararını vermiştir. Gittiği defilede herkesin gözünün önünde olan Nalan için yeni bir sınav daha başlarken, dizinin takipçileri son bölümün ardından Camdaki Kız 12. bölüm fragmanını araştırıyor.

Camdaki Kız 12. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Camdaki Kız 12. Bölüm Fragmanı

Camdaki Kız 11. Bölüm Özeti

Nalan evlenmiş olsa bile Feride’nin genç kadın üzerindeki baskısı artarak devam etmektedir. Adil Bey ise bu durum karşısında ne kadar sakin kalmaya çalışsa da en sonunda sabrı taşar ve Feride ile büyük bir kavga eder. Selen, Koroğlu ailesi için koşturmaya devam ederken, Levent’in başı kendisinden para isteyen ablası Aylin’le derttedir.

Rafet’in Nalan’ın otelde çalışmasına karşı çıkması Nalan’ı çok üzer ancak genç kadın bu durumu da kabullenir. Selen ve Gülcihan’la gittiği defilede herkesin gözü önünde olan Nalan için yeni bir sınav daha başlar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir