1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

The CW 3 Yeni Dizi için Onay Verdi

The CW 3 Yeni Dizi için Onay Verdi
0

“Batwoman”, “Katy Keene” ve “Nancy Drew” uyarlamaları, ilk sezon onaylarını almayı başardı.

The CW’dan yapılan açıklamaya göre üç uyarlama da 2019-2020 sezonunda kanaldaki yerlerini alacak. Variety’nin haberine göre ise, kanala yakın kaynaklar, “Jane the Virgin”ın devam projesi olan “Jane the Novela”nın rafa kaldırıldığını belirtti.

Aynı adlı DC Comics karakterinden uyarlanan “Batwoman”, Gotham’ın ünlü süper kahramanlarından Kate Kane’in adalet arayışını işleyecek. Dizinin karizmatik başkarakterine Ruby Rose hayat verecek. Caroline Dries’ın senaryosunu yazdığı dizi, yürütücü yapımcılar Greg Berlanti, Sarah Schechter, Geoff Johns, David Nutter ve Marcos Siega tarafından ekrana taşınıyor.

Riverdale”ın devam dizisi olarak ekrana taşınan “Katy Keene”, aynı adlı Archie Comics karakterinin hikayesini izliyor. Umut vadeden bir moda tasarımcısı olan Katy Keene, müzikal hayallerini kovalayan Josie McCoy ile tanışır ve birlikte yıldızlarla dolu bir dünyaya atılırlar. Dizinin başlıca rollerini Lucy Hale, Ashleigh Murray, Julia Chan ve Jonny Beauchamp paylaşacak. Roberto Aguirre-Sacasa’nın yarattığı dizinin senaryosunu Michael Grassi kaleme alıyor.

“Nancy Drew” ise lise mezuniyetinin ardından üniversiteye başlamaya hazırlanan Nancy’i takip ediyor. Doğduğu kasabayı terk etmek üzere olan Nancy, ailesinde patlak veren büyük trajedinin ardından kendisini sırlarla dolu bir soruşturmanın içerisinde bulur. Noga Landau, Josh Schwartz ve Stephanie Savage’ın kaleme aldığı dizinin başrolünde Kennedy McMann’i izleyeceğiz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir