1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 7. Bölüm

Gönül Dağı 7. Bölüm
1

Cumartesi akşamlarının sevilen TRT1 dizisi Gönül Dağı yeni bölümü ile devam ediyor. Gönül Dağı 7. Bölüm ile 5 Aralık cumartesi akşamı TRT1 kanılından izleyebilirsiniz.

Gönül Dağı 6. Bölüm ile 28 Kasım Cumartesi akşamı ekranlara geldi. Gönül Dağı 6. son bölümünde; Gedelli’de uçuş var. Taner ve amcaoğulları aniden kasabaya gelen SNK Havacılık şirketine uçaklarını göstereceklerdir. Ancak ufak bir sorunları vardır, uçak henüz hazır değildir. Amcaoğulları, uçağı test uçuşuna yetiştirmek için büyük bir gayretle çalışmaya başlarlar. Gönül Dağı 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Gönül Dağı 6. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 7. Bölüm İzle

Gönül Dağı 7. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 7. Bölüm 2. Fragmanı

Gönül Dağı 6. Bölüm Özeti

Bütün Gedelli’nin canlı yayında izlemek için sabırsızlıkla bekledikleri bu uçuş gerçekleşecek midir? Dilek’in kasabada kalmasından sonra Taner hem sevinç hem de şaşkınlık içindedir. Her ikisi de gitgide birbirlerine yakınlaşırken Taner’in Dilek’e yapacağı büyük sürpriz nedir? Yazdığı tüm hikayelerde bozkırı ve bu coğrafyada yaşayan insanları samimi bir dille eserlerine yansıtan Mustafa Çiftçi’nin öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırılan Gönül Dağı’nın başrollerini Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan üstlendiği dizide, sanat dünyasının usta isimleri Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli ve Çiğdem Aygün rol alıyor.

İlginizi Çekebilir
son-yaz-bolum-20

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Ya bu dizi çok güzel, cok samimi. Uzun süredir böyle sıcak dizilere hasret kalmıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir