1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumiyet 4. Bölüm

Masumiyet 4. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen yeni Fox tv dizisi Masumiyet yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Masumiyet 4. Bölüm ile 17 Mart Çarşamba akşamı Fox tv ekranlarında yayınlanacak.

Masumiyet dizisi 3. son bölümü ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Deniz Çakır, Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ’un yer aldığı Masumiyet dizisinin son bölümünde Ela uyanır ancak neler olduğunu bir türlü hatırlayamaz ve İlker ile yüz yüze gelir. Ela Yüksel davası gürültülü başlar. İlker’in avukatı, takıntılı ve ruh sağlığı bozuk bir Ela portresi çizer. Ela’ya İlker’in avukatı tarafından yapılan şok suçlamalar Masumiyet son bölüme damga vurdu. İlker’in Ela’nın yanına gitmesi ise final anında şaşkınlık yarattı. Son bölümün hemen ardından yayınlanan Masumiyet 4. bölüm fragmanında ise İlker’in annesine ve gazetecilere yaptığı itiraf dikkat çekti. İşte, Masumiyet yeni bölüm fragmanı.

Masumiyet 4. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=azmC3-hklxE”]

Masumiyet 3. Bölüm Özeti

Ortaya atılan şok deliller, Ela’nın en yakınlarının bile kafasını karıştırır. Aldığı darbeler ve geçirdiği ameliyatlar yüzünden zihninde boşluklar olan Ela bile, kendinden şüphe ederken, Bahar, her zamanki gibi kızının arkasındadır. Ne var ki Bahar’ın gücü kızını korumaya yetmez. Linç kültürünün de devreye girmesiyle birlikte, zaten sert olan süreç, Ela için psikolojik şiddete dönüşür. Diğer yanda, İlker’in tutuksuz yargılanma talebi kabul edilir.

İlker eve döner ve böylece, İrem’in hayatında yeni bir dönem başlar. İrem, evliliğin pek de hayallerindeki gibi olmayan karanlık yüzüyle karşı karşıya kalır. Yıllar boyunca, sadece yumuşak ve sempatik yüzlerini gördüğü Ilgaz ailesi, şimdi bambaşka yüzleriyle karşısındadır. Harun ise kızını, Ilgazlar cenderesinden kurtarmaya kararlıdır. Kızları uğruna mücadele eden Harun ve Bahar’ın yolları kaçınılmaz şekilde birleşirken, Ela’nın zihnindeki soru işaretleri, cevabını bulmak üzeredir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir