1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 175. Bölüm

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 175. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 175. Bölüm 8 Aralık Salı akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 174. bölümü dün akşam ATV ekranlarında yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm final sahnesinde Çakırbeyli ailesinin düşmanları Alpaslan’ı öldürmek için saldırı düzenledi. Alparslan’a kurulan pusuda Şahin Ağa vuruldu. Alpaslan ve Hızır ise kurşunlara hedef olan Şahin Ağa’nın yanına koştuklarında büyük üzüntü yaşadı. Hızır Çakırbeyli abisinin emaneti canından çok sevdiği Alpaslan ile Bahar Sincanlı arasında iyice sıkışıp kalmıştır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 174. bölümde neler oldu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 175. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 175. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=FvvNyw0607o”]

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 174. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 175. Bölüm Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 174. Bölüm Özeti

Alpaslan Çakırbeyli’nin Derman Korkmaz’ı ortadan kaldırmasıyla dengeler değişir. Yaman Korkmaz, Çakırbeylilere iyiden iyiye bilenir. Hızır Çakırbeyli, her zamanki gibi kurduğu oyundan açık vermez. Kendisine karşı gelen yeğeni Alpaslan’ın, Derman Korkmaz’ı ortadan kaldırmasıyla bir yandan gurur duyan Hızır Reis, bir yandan da hayatından endişe eder.

Hızır Çakırbeyli abisinin emaneti canından çok sevdiği Alpaslan’ın hayatından endişe ederken Bahar Sincanlı’yla başlayan gönül ilişkisi yüzünden ortalık karışır. Çocukluk arkadaşı Ömür’ün Bahar’ı yok etme planından sonra Bahar’ı yanından ayırmayan Hızır, oğlu Hızır Ali’nin kendisinden uzaklaşmasına neden olur. Hızır Reis, Hızır Ali’nin de Alpaslan gibi kendi başına kararlar vererek hayatını riske atmak istemez.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir