1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Çukur 4. Sezon 16. Bölüm

Çukur 4. Sezon 16. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Çukur 108. bölüm ile devam ediyor. Çukur 4. Sezon 16. Bölüm ile 21 Aralık Pazartesi akşamı TRT1 ekranlarında yayınlanacak.

Çukur 4. Sezon 15. Bölüm ile 14 Aralık Pazartesi akşamı Sghow tv ekranlarında yayınlandı. Koçovalıların ailesine düşen ateşin bir intikam ateşine dönüştüğü Çukur 107. bölümde neler oldu? Çukur 4. sezon 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Akın’ın babasının Selim’in ölümü karşısında duyduğu acı yavaş yavaş yerini öfkeye bırakır ve Yamaç’tan ona bir intikam planı sunmasını ister. Selim Koçovalı’nın ölümüyle altüst olan Yamaç’ın intikam planı çoktan hazırdır.

Çukur 4. Sezon 16. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=QcMwG7aA8YU”]

Çukur 4. Sezon 16. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=9h_A9l2I6gs”]

Çukur 4. Sezon 15. Bölüm Özeti

Çukur 107. Bölümünde Yamaç’ın Cengiz’in fabrikalarını patlatması intikam için atacağı adımların ilki olacak. Uzun süredir Erdenetler ve Koçovalılar arasındaki savaşı uzaktan izleyen Kulkan harekete geçme fırsatı bulacak.

Selim’in intikamını almak için harekete geçen Cumali büyük bir sürprizle karşılaşacak. Efsun’un Erdenetler’in elinde olduğundan habersiz Yamaç, Nehir’in güvenliğini sağlamaya çalışacak. Koçovalılar’ın Selim’in intikamını almak için yapacakları ilk saldırı nefesleri kesecek.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir