1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Mahkum 23. Bölüm

Mahkum 23. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Mahkum yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında izleyenleri ile buluşmaya devam ediyor. Mahkum 23. Bölüm ile 26 Mayıs Perşembe akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox ekranlarında yayınlanan Mahkum bölümleri her hafta heyecan dolu sahneleri ile izleyenleri ile buluşmaya devam ediyor. 19 Mayıs Perşembe akşamı ekranlara gelen Mahkum son bölümü reyting sıralamasında Total de 5,58 izlenme oranı ile 3. oldu. Mahkum 22. bölümde Barış eli kolu bağlı oturmayacak, Büge’yi kurtarmanın yollarını arıyor.

Mahkum 23. Bölüm Fragmanı

Mahkum 22. Bölüm Özeti

Fırat’ın vakıf ve kara para aklama suçlamalarıyla Büge’yi gözaltına alması, Barış’ın delirmesine neden olur. Fırat düşmanını en zayıf karnından vurmuş, avantajı ele geçirmiştir. Beklemediği bu hamle sonucu Barış eli kolu bağlı oturmayacak, Büge’yi kurtarmanın yollarını arayacaktır. Bir yandan Büge üzerinden Barış’ı almaya çalışan Fırat, diğer yandan can dostu Hacı’yı kurtarmanın peşine düşer. Kısa süre içerisinde dosyasını yeniden açamazsa, Hacı suçsuz yere 24 yıl hapis yatacaktır. Fırat, Hacı için son kozlarını oynamaya karar verir. Yaptığı hamle ile oyunu lehine çeviren Fırat, Büge’ye teklifini sunar. Eğer Barış’ı ona verirse, uzun yıllar ceza almasının önüne geçip, çocuğuyla özgürce yaşamaya devam etmesini sağlayacaktır. Peki Büge Barış’ı Fırat’a verecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir