1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Tövbeler Olsun 5. Bölüm

Tövbeler Olsun 5. Bölüm
0

TRT 1 kanalının komedi dizisi Tövbeler Olsun 5. Bölüm ile devam ediyor. Tövbeler Olsun dizisinin yeni bölümü 6 Eylül Pazar akşamı TRT 1 ekranlarında olacak.

Güven Kıraç, Erkan Can, İpek Tuzcuoğlu gibi isimlerin yer aldığı dizinin son bölümünde; Uzun zamandır beklediği anlaşmaya nihayet imza atan Osman, hem Namzet’i saf dışı bırakmanın hem de itibarını yeniden kazanmanın sevinci içindedir. Tövbeler Olsun son bölümünde; şirketteki köstebeği bulmaya çalışan Sinan, Nazmiye ile iş birliği yapar. Babalarının arasında yaşanan husumet yüzünden aşkları sınavdan geçen Buğra ve Aylin ise her geçen gün birbirlerine daha çok bağlanmaktadır.

Tövbeler Olsun 5. Bölüm Fragmanı

Tövbeler Olsun 4. Bölümde Neler Oldu?

Uzun zamandır beklediği anlaşmaya nihayet imza atan Osman, hem Namzet’i saf dışı bırakmanın hem de itibarını yeniden kazanmanın sevinci içindedir. Fakat beklenmedik bir gelişme Osman’ın Fuat ile imzaladığı anlaşmayı tehlikeye sokacaktır. Osman’ın Namzet’e zarar vereceğinden korkan Latife bunu önlemek için planlar yapmaktadır. Bu sırada şirketteki köstebeği bulmaya çalışan Sinan, Nazmiye ile iş birliği yapar. Babalarının arasında yaşanan husumet yüzünden aşkları sınavdan geçen Buğra ve Aylin ise her geçen gün birbirlerine daha çok bağlanmaktadır.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir