1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Leyla ile Mecnun 6. Bölüm

Leyla ile Mecnun 6. Bölüm
0

Yılların ekrandan kopmasına izin veremediği Leyla ile Mecnun yeni bölümleri ile Cuma günleri Exxen platformunda yayınlanmaya devam ediyor. Leyla ile Mecnun 6. Bölüm ile 8 Ekim Cuma günü Exxen platformundan izleyebilirsiniz.

Leyla ile Mecnun yeni bölümleri ile izleyiciler ile buluşmaya devam ediyor. Evlerinden olan Mecnun ve İskender sokak sokak dolaşırken, Mecnun yine yeni maceralar peşinde koşmaya devam ediyor. Leyla ile Mecnun son bölümde ise İskender’in eski eşi Pakize’nin geri dönmesi bölüme damga vurdu.

Leyla ile Mecnun 6. Bölüm Fragmanı

Leyla ile Mecnun 5. Bölüm Özeti

Leyla ile Mecnun “Kötülük Yolu” isimli 5. bölümü ile exxen platformunda yayınlandı. Uykusunda sürekli Leyla’yı gören Mecnun bu sefer Leyla’yı göremez. Öğrenirki Leyla’yı kötülük almış. Erdal Bakkal’a gidip İsmail abi ile ne yapacağını konuşurken bir anda Kötülük yolu’na gitmeye ve sorunları çözmeye karar verir. İsmail abi ile minübüse atlayıp Kötülük yoluna gitmeye çalışan Mecnun, minübüste ak sakallı dede ile karşılaşır ve yıllarını değiştirirler.

İskender ise büyük bir ikilimdedir. Kampta tanıştığı kadına açılıp onunla yeni bir yola baş koymayı düşünürken bir anda eski eşi Pakize’nin geri dönmesi İskender’i zor durumda bırakır. Erdal Bakal ise ölen eşi Nurten’in başkalarınada gözüktüğü için ona boşanma davası açar. Leyla ile Mecnun yeni bölümleri ile Cuma günleri Exxen platfromundan izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir
Mahkum-Bolum-9

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir