1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sefirin Kızı 43. Bölüm

Sefirin Kızı 43. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen Star TV dizisi Sefirin Kızı yeni bölümü ile Show TV ekranlarında yayınlanıyor. Sefirin Kızı 43. Bölüm ile 8 Mart Pazartesi akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sefirin Kızı dizisi STAR TV ekranlarında dün akşam 42. bölümüyle yayınlandı. Diziseverler heyecan dolu 42. bölümün ardından şimdi de Sefirin Kızı 43. bölüm için araştırmalarına başladılar. Sefirin Kızı 43. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Halise, Melek’e sahip çıkmadıkları için evdekilere çok kızıyor. Özellikle Elvan’a bir kıza sahip çıkamadığı için Allah da ona çocuk vermediğini söylüyor. Elvan, bu söz üzerine çok üzülüyor. Güven, Melek’i evine götürüp ona özel hocalar tutup dersler verdirmeye başlıyor.

Sefirin Kızı 43. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=AcOKoqa_JTA”]

Sefirin Kızı 42. Bölüm Özeti

Güven, Melek’in velayetini açmak için Sancar’a dava açıyor. Bir çok avukat tutup, Sancar’ın Melek’le ilgilenmediğini, hastalandığını bile fark etmediğini ve torununun o evde mutsuz olduğunu öne sürüp dava açıyor. Sancar, elindeki bardağı sıkıp kendisini yaralıyor. Mavi, onun yanına gidip yarasını sarıyor.

Ona, acele etmemesini kötü dilek dilememesini söylüyor. Ondan sonra kızının babasının ölmesini istediğini ama, kızının öldüğünü söyleyip başından geçenleri anlatıyor. Sancar, Güven’in evinin önünde nöbet tutturuyor. Melek, dedesinin tuttuğu hocalardan ve onun baskıcı eğitiminden pek hoşlanmıyor.

Ahmet, Dudu’ya mesaj çekip o çocuğunun babasının kendisi olduğunu söylüyor. Dudu, Ahmet’le buluşup ona, Halise’nin çıkarttırdığı sahte DNA testini gösteriyor. Ama Ahmet, o teste inanmıyor. Birde kendisi için test yaptırmasını istiyor. Dudu, Ahmet’le hastaneye gidip kan veriyor.

Halise’nin adamı onları takip edip Halise’ye durumu bildiriyor. Halise, adamından Ahmet’i kaçırmasını istiyor. Yahya, Nevzat’tan Dudu’nun bir adamla Aydın’daki hastanede olduğunu öğreniyor. Bora, Elvan’ı motosikletiyle gezmeye götürüyor. Ona elleriyle yemek yapıp birlikte yiyorlar. Elvan, eve geç kaldığını söyleyince Bora ona, neden hala o evde yaşadığını soruyor.

İsterse, kendi ayaklarının üzerinde durabileceğini kendine ait bir evde yaşayabileceğini söylüyor. Elvan, Bora’nın konuşmalarından etkileniyor. Bora, Elvan’dan gitmemesini isteyip onu öpüyor. Sancar’ın aramasıyla Elvan, telaşlanıp ona mal almaya çıktığını söylüyor.

Yahya, Dudu’nun karşısına çıkıp ona Aydın’daki hastaneye kiminle neden gittiğini soruyor. Halise, Ahmet’i dövdürüp ondan, Dudu’nun peşini bırakmasını ve memleketine geri dönmesini istiyor. Mavi, dedesinin Melek için düzenlediği davete kılık değiştirip gidiyor. Melek, Mavi’yi görünce seviniyor ve orada çok mutsuz olduğunu söylüyor. Mavi, Melek’i alıp oradan çıkartmayı başarıyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir