1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Üç Kız Kardeş 10. Bölüm

Üç Kız Kardeş 10. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen yeni dizisi Üç Kız Kardeş yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Üç Kız Kardeş 10. Bölüm ile 26 Nisan Salı akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Salı akşamları ekranlara Üç Kız Kardeş bölümleri yine izleyenlerini Kanal D ekranlarına kilitledi. 19 Nisan Salı akşamı ekranlara gelen Üç Kız Kardeş son bölümü Total de 6,79 puanlara 1. olarak zirvede yer aldı. Üç Kız Kardeş dizisinin 9. bölümünde; Somer, Türkan’la Mine’nin evine gidiyor. Türkan’ın Nesrin ve Sadık’ın üzülmemesi için bilezikleri bozdurması ailesinin hızsız damgası yemesine neden olurken, Somer’in Mine’ye geri dönmesi çarpıcı gelişmelerden oldu.

Üç Kız Kardeş 10. Bölüm Fragmanı

Üç Kız Kardeş 9. Bölüm Özeti

Türkan ve Somer, İzmir dönüşü yol kenarında Mine’nin arabasını terk edilmiş bir halde bulurlar. Sevgilisi için hayli endişelenen Somer, soluğu Mine’nin evinde alır. Türkan da onu yalnız bırakmak istememiş ve yanında gider. Oraya vardıklarında Mine’nin özel eşyalarını toplayarak, evi terk etmiş olduğunu fark ederler. Somer mektubu burada okur. Kahrolur… Türkan’ın bu evdeki varlığı, onu gerçeğe adım adım yaklaştıracak mıdır?

Nesrin ve Sadık’ın evlilik yıldönümü için sürpriz yapmaya hazırlanan Derya ve Dönüş, Serdar’ın da yardımıyla Türkan’a ulaşıp onların evinde organizasyon yapmak istediklerini söyler. Somer de Dönüş ve Derya’yı kırmaz ve Rüçhan’ın öfkesine rağmen organizasyonu evde yapacaklarını söyler. Derya ve Dönüş’ün planladığı yemekte, davetsiz bir misafir, her şeyi alt üst eder. Türkan, ailesinin Fatih amcası yüzünden huzursuz olduğunu öğrenince halasının evine gidip Fatih’le konuşur. Fatih’in tek derdi ise paradır. Türkan da düğünde takılan takıların bir kısmını Fatih’e vermek için bozdurur. Türkan, Fatih’e parayı verir, ancak başına gelecek felaketlerden habersizdir. Türkan’ın düğün takılarını bozdurduğunu kasabadaki kuyumcunun haber vermesiyle öğrenen Rüçhan, öfkeden deliye döner. Rüçhan, Türkan’ın bu parayı ailesine verdiğini düşünerek, Nesrin’in kapısını çalar ve çok ağır konuşur. Tüm bunların üzerine Somer’in boşanma davası açtığını öğrenen Rüçhan, Türkan’ı yaka paça evden kovuyor!

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir