1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 618. Bölüm

Arka Sokaklar 618. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Arka Sokaklar 618. Bölüm ile 11 Mart Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamları ekranlara gelen Arka Sokaklar dizisi yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Arka Sokaklar’ın 617. Bölümünde medyanın önüne düşen seri katil olayı, ekibi zor durumda bırakıyor! Son cinayeti umduğu gibi gitmeyen Poyraz’ın Selin Komiser’e kendisini deşifre edecek ipuçları vermesi dikkat çekerken, Esra’nın hamile olması çarpıcı gelişmelerden oldu.

Arka Sokaklar 618. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 617. Bölüm Özeti

Ayhan Kırali, 20 yıl önce kan davası cinayeti işlemiş eski bir mahkumdur. Yakın zamanda hapisten çıkan Ayhan sokakta simit satarken Mesut Komiser ile karşılaşır. Bu karşılaşmanın sonunda Mesut’u bir tehlike beklemektedir.

Semra isimli bir kadın küçük kızı Irmak’ı okuldan almaya gelir. Bu esnada yanlarına bir araba yanaşır ve Irmak kaçırılır. Görgü tanıkları ile görüşen ekibimiz bu mahallede çocuk kaçırma vakalarına sık rastlandığını öğrenir. Ekibimiz Irmak’ı kötü adamların elinden kurtarmak için harekete geçecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir