1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yalancı 6. Bölüm

Yalancı 6. Bölüm
0

Cuma akşamlarının beğeni ile takip edilen dizisi Yalancı yeni bölümleri ile Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yalancı 6. Bölüm ile 22 Ekim cuma akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV ekranlarında yayınlanan Yalancı dizisi 5. son bölümüyle 15 Ekim cuma akşamı ekranlara geldi. Başrollerinde Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci’nin yer aldığı Yalancı 5. Bölümde Deniz, haklılığını ispat edememesinin yanı sıra bir de hemcinslerinden tepki gördü. Diğer yandan Mehmet Emir, kendine yeni bir kurban bulur. Mehmet Emir Saklışehir’in gözü önünde Deniz’e mahkeme celbini verdikten sonra herkes davaya kilitlenir.

Yalancı 6. Bölüm Fragmanı

Yalancı 6. Bölüm 2. Fragmanı

Yalancı 5. Bölüm Özeti

Mehmet Emir Saklışehir’in gözü önünde Deniz’e mahkeme celbini verdikten sonra herkes davaya kilitlenir. Deniz savaşa devam etmekle Mehmet Emir’den özür dilemek arasında bir seçim yapmak zorunda kalır.

Elindeki tek şey Mine’nin intiharı ardındaki şaibedir. Fakat bu iddiasını destekleyecek delili yoktur. Sezgileri dışında. Mehmet Emir kazanmak için bel altı vurmaktan çekinmeyecektir. Deniz ise sadece kendini değil sevdiklerini de tuzaklardan korumaya uğraşacaktır. Fısıltılar yükselirken Deniz kendini bir savaşın içinde bulur. Savaş onunla tüm Saklışehir arasındadır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir