1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Üç Kız Kardeş 12. Bölüm

Üç Kız Kardeş 12. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Üç Kız Kardeş yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Üç Kız Kardeş 12. Bölüm ile 17 Mayıs Salı akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Salı akşamları ekranlara gelen Üç Kız Kardeş yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. 10 Mayıs Salı akşamı yayınlanan Üç Kız Kardeş son bölümü reyting listesinde Total de 6,52 izlenme oranı ile zirvede yer aldı. Üç Kız Kardeş 11. bölümde; Somer ile boşanmayı kabul eden Türkan anne evine döndü. Mahallelinin bakışları arasında zor da olsa anne evine dönen Türkan baba evinde kendisini sığıntı gibi hissetmeye başlar. Somer, Türkan’ın yokluğunda onun kıymetini anlar ve onu geri kazanmak için çabalar.

Üç Kız Kardeş 12. Bölüm Fragmanı

Üç Kız Kardeş 11. Bölüm Özeti

Türkan sonunda Somer ile boşanmayı kabul eder ve baba evine döner. Nesrin bu karar ile büyük yıkım yaşasa da Türkan’ın evliliğini kurtarmak için çabalar. Bileziklerini satarak Türkan’ın önceki bölümlerde sattığı takıları yerine koymak isteyen Nesrin, bir taraftan da Sadık’tan Türkan ve Somer’in boşanma kararlarını gizlemeye çalışır. Somer, Türkan’ın yokluğunda onun kıymetini anlar ve onu geri kazanmak ister. Türkan ise eski Türkan değildir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir