1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Üç Kız Kardeş 7. Bölüm

Üç Kız Kardeş 7. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen yeni dizisi Üç Kız Kardeş yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Üç Kız Kardeş 7. Bölüm ile 5 Nisan Salı akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisi yeni bölümleri ile izleyenleri ile buluşmaya devam ediyor. Üç Kız Kardeş dizisinin 6. bölümünde; Türkan, boşanmama kararından sonra Somer’i kazanmaya çalışır. Sadık’ın Fatih için çektiği parayı Nesri’nin öğrenmesi çarpıcı gelişmeler arasında yer alırken, Türkan’ın boşanmama kararından sonra Somer’i kazanmak için attığı adım dikkat çekti.

Üç Kız Kardeş 7. Bölüm Fragmanı

Üç Kız Kardeş 6. Bölüm Özeti

Türkan Mine’nin yakınlığını iyi niyetli bir arkadaşlık olarak gördüğü için Somer’le arasındaki sorunları paylaşır. Mine, Türkan’ın evliliğini yıkmayacağını ve bunun için mücadele edeceğini anlar ve Somer’e karşı daha büyük bir kıskançlık içine girer. Türkan, boşanmama kararından sonra Somer’i kazanmak için artık savaşması gerektiğini anlar ve Rüçhan’ın baskılarına rağmen dik durmaya ve mücadele etmeye devam eder. Somer’in gitmemesi için odanın kapısını kilitleyen Türkan, Somer’in ilgisini çekmeyi başarır.

Derya, Dönüş’ün arkadaşı için yazdığı mektubu bulur ve okur. Dönüş’ün Hakan’a aşık olduğunu düşüne Derya kardeşinden hesap sorar ve herkesin için Dönüş’ü rezil eder. Dönüş’ün Dilek için Hakan’a yazdığı mektup, Derya ve Serdar’la olan ilişkisinde büyük gerilimlere neden olur. Fatih abisini köşeye sıkıştırmakla kalmayıp ailenin içinde daha büyük bir krize neden olacak bir plan hazırlar. Sadık’ı gasp ederek aldığı parayı kurtarmış gibi abisinin kapısını çalar. Nesrin, Sadık’ın kendisinden gizli saklı böyle bir olaya kalkışmasını kaldıramaz ve büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Rüçhan, amacına ulaşır ve Somer’i Mine’den uzaklaştırır, hatta ilişkisini bitirmesine neden olur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir