1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kasaba Doktoru 6. Bölüm

Kasaba Doktoru 6. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen yeni dizisi Kasaba Doktoru yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kasaba Doktoru 6. Bölüm ile 13 Mayıs Cuma akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Kasaba Doktoru yeni bölümleri Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. 6 Mayıs Cuma akşamı yayınlanan Kasaba Doktoru reyting sıralamasında Total de 3,23 puan alarak 10. oldu. Kasaba Doktoru 5. bölümde; Yalçın tarafından bir seçim yapmaya zorlanan Ömer zor bir durumdadır. Bu sırada Ömer ve Hakan arasında Gümüşokluların hastaneye gidip gelmesi ile birlikte bir kriz yaşanır.

Kasaba Doktoru 6. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kasaba Doktoru 6. Bölüm Fragmanı

Kasaba Doktoru 5. Bölüm Özeti

Ömer, Yalçın tarafından bir seçim yapmaya zorlanır. Gümüşokluların sürekli hastaneye gelip gitmesi Ömer ile Hakan arasında kriz yaşanmasına sebep olur. Hakan, Yalçın’ın oynadığı oyununun farkındadır. Erol ile ameliyatı üzerinden bir pazarlığa oturan Hakan, hastanenin rehabilitasyon merkezine dönüştürülmesi projesini öğrenince işin rengi değişir. Diğer yanda hemşire Sevil’in babası rahatsızlanır. Gümüşok ekibiyle hastaneye gelen Berk, Sevil’in babasının ameliyatına girmek durumunda kalır. Hakan’ı aramaya çıkan Mine ise onu Arzu ile görünce geçmişteki kötü anıları canlanır ve ikilinin arası açılır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir