1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 48. Bölüm

Gönül Dağı 48. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının en çok izlenen dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Gönül Dağı 48. Bölüm ile 22 Ocak Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarının sevilen yapımı Gönül Dağı dizisi yeni bölümleri ile ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Gönül Dağı dizisinin 47. bölümünde; Ramazan ve Asuman arasında yaşananlar gündem oldu. son bölümünde Ramazan’ın tiyatro sahnesinde söylediklerinden etkilenen Asuman, onu kaçırmaya karar verir. Fakat bunun etkisi ne yazık ki Munir başkan tarafında kötü olacaktır.

Gönül Dağı 48. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 48. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 48. Bölüm 2. Fragmanı

Gönül Dağı 47. Bölüm Özeti

Ramazan’ın tiyatro sahnesinde söylediklerinden etkilenen Asuman, radikal bir kararla onu kaçırmaya karar verir. Bu defa rollerin değişmiş olmasıyla Asuman ve Ramazan’ı nasıl bir yolculuk beklemektedir? Öte yandan Sefer, Zahide ve Dişçi Musa, bir doktorla görüşmeye giderken Kenan ile Veysel de Kenan’ı büyüten annesinin cenazesine katılmak için yola çıkar. Hepsini, sırtlandıkları dertlerle çıktıkları bu yolculuklarda, nasıl gelişmeler ve sürprizler beklemektedir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir