1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Alparslan Büyük Selçuklu 14. Bölüm

Alparslan Büyük Selçuklu 14. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının en çok izlenen yapımlarından biri olmayı başaran Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Alparslan Büyük Selçuklu 14. Bölüm ile 21 Şubat Pazartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarının beğeni ile takip edilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu Pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin 13. bölümünde; Akça Hatun tekfur Kekavmenos’a ‘Güven bana’ dedi. Alparslan’ın Alpagut tarafından yakalanması üzerine Akça, Kekavmenos’u esir almıştır. Akça oyun mu oynuyor, yoksa Kekavmenos’u gerçekten öldürecek mi?

Alparslan Büyük Selçuklu 14. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Alparslan Büyük Selçuklu 14. Bölüm Fragmanı

Alparslan Büyük Selçuklu 13. Bölüm Özeti

Her şeyi göze alıp Kekavmenos’u öldürmek için Vaspurakan’a giden Akça, Alparslan’ın Alpagut tarafından yakalandığını görünce Kekavmenos’u esir almıştı. Akça şimdi ne yapacak? Aklında yeni bir oyun mu var, yoksa Kekavmenos’u öldürecek mi? Alparslan, Alpagut’un elinden nasıl kurtulacak? Akça tarafından esir alınan Kekavmenos beklemediği bu hamleye nasıl karşılık verecek?
Vaspurakan’ın yeni valisi Diyojen, hem adını imparatora duyurmak hem de valilik makamını herkesten daha çok hak ettiğini göstermek için yeni bir plan yapar. Atılan bu adımla Selçukluları zor bir süreç bekliyor.
Meymun’un Natık olarak tanınması ve Bizans’a esir düşmesi sebebiyle iyice köşeye çıkışan Bozan, Meymun’u kurtaracak mı, yoksa açığa çıkmamak için onu ölüme mi terk edecek? Bozan bu defa kaçış yolu bulabilecek mi?
Bizans saldırıları, Karmati hücumları sonrası Alparslan’ın yeni planı ne olacak?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir