1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Üç Kuruş 20. Bölüm

Üç Kuruş 20. Bölüm
0

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Üç Kuruş yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Üç Kuruş 20. Bölüm ile 28 Mart Pazartesi akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Üç Kuruş dizisi yeni bölümleri ile Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Üç Kuruş dizisinin 19. bölümünde; Kartal, Ferhan’ı kurban vermek zorunda olmanın acısı içinde de olsa ondan devraldığı intikam planını devreye sokması gerektiğinin farkındadır.

Üç Kuruş 20. Bölüm Fragmanı

Üç Kuruş 19. Bölüm Özeti

Efe ve Çetin’in sürpriz yüzleşmesinde herkes eteklerindeki taşlarını döker. Kartal tüm öğrendiklerine rağmen üçünün de hedefinin aynı kişi olduğunu hatırlatır. Kartal, Efe ve Çetin arasındaki zorunlu iş birliğinin adımları atılır. Birlikte Şahin’e karşı kazandıkları ilk savaşta beklemedikleri bir karşılık alırlar ve Kartal Korkmaz’ın hedefi haline gelir. Bir yandan ülkeyi oğluyla birlikte terk etmek üzere olan Bahar’ı durdurmaya çalışan Kartal, bir yandan da Efe ve Çetin’in desteğiyle babasını vuran adamla iş birliği yapan Şahin’den intikamını almaya çalışacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir