Netflix Korku Dizisi Midnight Mass Fragmanı Yayınlandı
0

The Haunting of Hill House ve The Haunting: Bly Manor dizilerinin yaratıcısı olan Mike Flanagan’ın yeni Netflix korku dizisi Midnight Mass için yeni altyazlı bir fragman yayınlandı. Midnight Mass, 24 Eylül tarihinde Netflix’teki izleyiciler ile buluşacak.

Oculus, Gerald’s Game ve Hush gibi izleyicinin beğenisini kazanmış korku filmleriyle tanınan ve The Shining’in devam filmi Doctor Sleep ile adından söz ettiren Mike Flanagan, son yılların en beğenilen dizilerinden The Haunting of Hill House ve The Haunting: Bly Manor ile dikkatleri üzerine çekmişti. Türkçe adıyla Gece Yarısı Ayini’nin fragmanında Keane’in Somewhere Only We Know şarkısı ile karşılanıyoruz. Şarkı, dizinin geçtiği ve kimsenin bilmediği adaya bir gönderme olarak kullanılıyor. Bu durum da şarkıyı romantik havasından çekip korkutucu bir noktaya sürüklüyor. Gece Yarısı Ayini, küçük bir topluluğun yaşadığı ıssız adada hayat bulan esrarengiz bir hikayeyi konu ediyor. Adaya, karizmatik ve gizemli bir rahibin gelmesi ile birlikte birtakım sıra dışı olaylar meydana gelmeye başlar.

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=y-XIRcjf3l4″]

Midnight Mass dizisinin oyuncu kadrosunda Kate Siegel, Rahul Kohli, Alex Essoe, Annabeth Gish, Robert Longstreet, Samantha Sloyan ve Henry Thomas gibi seride izleme şansı bulduğumuz pek çok isim bulunuyor. Dizide bu isimlere Crystal Balint, Matt Biedel, Rahul Abburi, Kristin Lehman, Annarah Cymone, Igby Rigney ve Michael Trucco eşlik ediyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir