1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Leyla ile Mecnun Ekranlara Geri Dönüyor

Leyla ile Mecnun Ekranlara Geri Dönüyor
0

Yakın döneme damga vuran komedi dizilerine yenik bir soluk getiren efsane absürd komedi Leyla ile Mecnun, tekrar bölümleriyle TRT’de olacak. Dizi diğer iki özlenen diziyle birlikte aynı gün ekrana gelecek. Yayınlandığı dönemin en kaliteli dizilerinden olarak görülen Yedi Numara ve TRT’nin sevilen işlerinden olan Yeşil Deniz özleyenler ya da kaçıranlar tekrar bölümlerini her hafta yeniden TRT aracılığıyla izleyebilecek.

Çok sevilen diziler, TRT tarafından haftada ikişer bölüm olarak yeniden ekrana geliyor. Her pazartesi, peş peşe yayınlanacak üç dizi, normal yayınında olduğu gibi her hafta yayınlanmaya devam edecek. 104 bölümden oluşan Leyla ile Mecnun’un ilk iki bölümü, 1 Haziran 2020’de saat 23.50’de yayınlanacak. Toplam 92 bölümden oluşan Yedi Numara, yine aynı gün saat 20.00’de ve 75 bölümlük Yeşil Deniz ise 21.50’de izleyiciyle buluşacak. Bu sıralama her hafta yayın saatlerini de belirlemiş olacak.

Evde daha çok vakit geçirdiğimiz bu günlerde, yeni dizilerin de stlere ara vermesiyle kanallar eski ve sevilen dizilere yer vermeye başladı. Tekrar bölümlerin de iyi reyting yakalamasıyla bu sayı günden güne artmaya başladı. Aşk-ı Memnu, Yaprak Dökümü, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Doktorlar, Ferhunde Hanım ve Kızları gibi diziler gündüz kuşağında yeniden izleyicisiyle buluşuyor. TRT, akşam kuşağını da düşünürek Leyla ile Mecnun, Yedi Numara ve Yeşil Deniz’i yayına sokuyor. Diziler 1 Haziran 2020’den itibaren her pazartesi karşımıza çıkacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir