Zümrüdüanka 15. Bölüm
0

FOX TV’nin sevilen dizisi Zümrüdüanka yeni bölüm ile devam ediyor. Zümrüdüanka 15. Bölüm ile 17 Ekim Cumartesi akşamı FOX tv ekranlarında yayınlanacak.

Zümrüdüanka 14. bölümde Serhat, sevdiği kadını elinden almak isteyen kişinin Abbas olduğunu öğrenince, deliye döner. Amcasının aylarca gözünün içine bakarak yalan söylemesi, Serhat’ı ayrıca hayal kırıklığına uğratır. Bu hayatta, Zümrüt’ten başka inanıp, güveneceği kimsenin olmadığından artık emindir.
Başrollerinde Alp Navruz, Ceren yılmaz, Selim Bayraktar ve Ayten Uncuoğlu’nun yer aldığı dizi her Cumartesi akşamları yeni bölümleriyle ekrana geliyor. Zümrüdüanka 15. bölüm fragmanı yayınlandı.

Zümrüdüanka 15. Bölüm Fragmanı

Zümrüdüanka 15. Bölüm 2. Fragmanı

Zümrüdüanka 14. Bölümde Neler Oldu?

Abbas, Zümrüt’ün akli dengesinin yerinde olmadığını öne sürüp, Serhat’ın aklını karıştırmaya çalışır. Serhat, Abbas’ın tek bir lafına bile inanmazken; Abbas’ı Serhat’ın elinden, sürpriz biri kurtarır.

Tüm bu olanları fırsata çeviren Deniz, Zümrüt’ü hayatlarından çıkarıp, Serhat ve Işık’la gerçekten aile olabilmek için, kozlarını kullanmaya başlar. Sakin, ama kararlı bir şekilde ilerlemektedir.

İlginizi Çekebilir
Hercai-bolum-61

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir