1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yasak Elma 135. Bölüm

Yasak Elma 135. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Yasak Elma yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yasak Elma 135. Bölüm ile 14 Mart Pazartesi akşamı yerine 21 Mart Pazartesi akşamı Fox tv kanalından izleyebilirsiniz.

Fox tv ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisi yeni bölümleri ile ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam, Berk Oktay, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen gibi isimlerin yer aldığı Yasak Elma dizisinin 134. bölümünde; Kumru’nun annesi Handan ve Yıldız arasında savaş rüzgarı eser. Kumru’nun annesi Handan gelir gelmez Kumru’nun başına gelenlerden Yıldız’ı sorumlu tutar ve ona savaş açar.

Yasak Elma 135. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma 134. Bölüm Özeti

Kumru kendi ayakları üstünde durmaya karar vererek, Ezgi’nin evinde yaşamaya başlar. Yıldız ise Doğan’ın gözüne girebilmek için Kumru’yu eve döndüren kişi olmak istiyordur. Ender ve Çağatay, Doğan ve Yıldız’ı ayırmak için ellerinden geleni yaparlarken, beklenmeyen misafir Handan gelir. Kumru’nun annesi Handan gelir gelmez Kumru’nun başına gelenlerden Yıldız’ı sorumlu tutar ve ona savaş açar. Kumru kendi ayakları üstünde durmaya kararlıdır. Handan Yıldız’ı alt etmenin yolunun Ender’den geçtiğini öğrenir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir