1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kalp Yarası 20. Bölüm

Kalp Yarası 20. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Kalp Yarası yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kalp Yarası 20. Bölüm ile 15 Kasım Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kalp Yarası dün akşam son bölümü ile ekranlara geldi. Atv’nin sevilen dizisi Kalp Yarası 19. bölümde Ayşe, kafede işe girerek tuzağa düşer. Ayşe, her şeyden habersiz içeceğine koyulan ilaç nedeniyle bebeğini kaybetme riskiyle burun buruna gelirken, Hande amacına ulaşmak için elinden geleni yapar. Zehirlenen Ayşe’nin bebeği yaşayacak mı?

Kalp Yarası 20. Bölüm Fragmanı

Kalp Yarası 20. Bölüm 2. Fragmanı

Kalp Yarası 20. Bölüm 3. Fragmanı

Kalp Yarası 19. Bölüm Özeti

Ayşe ve Ferit doğacak çocuklarının sevinciyle kendilerine üç kişilik bir hayat kurmaya çalışır. Bir yanda gizli ajandasıyla hayatlarına girmiş olan Mirza zor zamanların habercisiyken diğer yanda ise yaşadıklarının sorumlusu olarak gördüğü Ayşe’ye büyük bir bedel ödetmek için yemin eden Hande vardır.

Yaman’ın bir Sancakzade olduğunu öğrenen Hande onu tekrar elde edebilmek için türlü oyunlarla önüne çıkan herkesi ezip geçmeye niyetlidir.
Mirza’nın aslında kim olduğunu açığa çıkarmaya çalışan Ferit hem doğrudan hem de gizliden Mirza’yla mücadeleye girişecek.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir