1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Aşk Mantık İntikam 35. Bölüm

Aşk Mantık İntikam 35. Bölüm
0

Fox ekranlarının sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Aşk Mantık İntikam 35. Bölüm ile 4 Mart Cuma akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamları ekranlara gelen Aşk Mantık İntikam bölümleri Fox ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Aşk Mantık İntikam 34. bölümde Esra Ozan’ın yaptığı hayat çok kırılmıştır. Ozan, yaptığı büyük hatanın farkındadır ve kendisini affettirmeye çalışır.

Aşk Mantık İntikam 35. Bölüm Fragmanı

Aşk Mantık İntikam 34. Bölüm Özeti

Ozan, Esra’nın kendisi için hazırladığı sürpriz doğum günü partisini yanlış anlamış ve Esra’yı çok kırmıştır. Esra bu olaydan sonra evi terk ederek mahalleye döner. Yaşadıkları yüzleşme sonrası Esra ve Ozan arasındaki buzlar çözülmüştür. Esra Ozan’ın yaklaşan doğum günü için sürpriz bir kutlama organize eder. Fakat bu doğum günü partisi, hiç beklenmedik bir şekilde sonlanacaktır.

Ailesine gerçeği açıklar. Atlas için evlenmişlerdir ama Esra’nın artık bunu yürütecek gücü kalmamıştır. Ozan, yaptığı büyük hatanın farkındadır ve kendisini affettirmeye çalışır, değişeceğini söyler ancak Esra, buna inanmamaktadır. Ozan Esra’ya değişebileceğini kanıtlamaya kararlıdır. Öfkesini yenebilmek ve hatalarını tekrar etmemek için Musa’nın da yardımıyla ilginç bir yöntem bulur. Ozan değişmeyi başarıp Esra’yı kararından döndürebilecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir