1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Payitaht Abdülhamid 134. Bölüm

Payitaht Abdülhamid 134. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen TRT1 dizisi Payitaht Abdülhamid yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Payitaht Abdülhamid 134. Bölüm ile 15 Ocak Cuma akşamı TRT1 ekranlarında yayınlanacak.

TRT 1’in yeni sezonuyla da büyük ilgi gören tarihi dizisi Payitaht “Abdülhamid”, dün akşam 133. yeni bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölümü geride bıraktı. Dizinin dün akşamki bölümünde Abdülhamid’in kendisine ihanet eden başka paşa olup olmadığını araştırmak için harekete çıkması damga vurdu. Payitaht “Abdülhamid” dizisi 133. bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizide gözler şimdi 134. yeni bölüm fragmanına çevrildi.

Payitaht Abdülhamid 133. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Payitaht Abdülhamid 134. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=NnhfgCPqFPg”]

Payitaht Abdülhamid 134. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=KJWqD_2GmdU”]

Payitaht Abdülhamid 134. Bölüm Özeti

Abdülhamid, Ahmet Nuri vasıtasıyla başka ihanet eden paşa olup olmadığını tespit etmeye çalışır. Ahmet Nuri Hechler’de gizli olan, masonlara büyük darbe vuracak evrakın peşindedir. Gizli deftere ulaşan Eşref Aziz, hem geçmişe dair hesaplaşmasını sonlandırmak, hem de oğlu Ali Osman’ı kurtarmak için Tatavlalı’nın izini sürer.

Naime, Saliha Sultan’ın sarayda kalacağını öğrenince annesinin ağzından babasına mektup yazar. Abdülhamid böylece annesini affedip geri çağıracak, Saliha Sultan da saraydan ayrılmak zorunda kalacaktır. Fatma kardeşi Aliye’den iyice kuşkulanır. Saliha Emsal’in verdiği taktiklerle hünkarın gönlüne girmeye çalışırken, Abdülhamid’in önüne Bidar Sultan’ın mektubu gelir. Naime bu kez amacına ulaşacağından emindir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir